Psie przedszkole Łódź

Co zrobić aby mój szczeniaczek wyrósł na mądrego psa? Jak prawidłowo pokierować jego rozwojem by był posłuszny? Jak nauczyć go, żeby był grzeczny i nie gryzł kapci czy mebli? Jak nauczyć go różnych sztuczek i zachowań?

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad odpowiedziami na powyższe pytania to znaczy, że nie jest Ci obojętny rozwój Twojego czworonoga. Nam też nie jest, kochamy psy i umiemy wydobyć z nich ich najlepsze cechy. Pomożemy Ci wychować Twojego psa, tak byście razem tworzyli zgraną parę na długie lata.

Psie przedszkole dla psów to grupowy cykl zajęć składający się z 8 lekcji na których Twój pies opanuje najważniejsze zagadnienia z cyklu dobrego wychowania oraz podstawy socjalizacji do życia na co dzień w domu i rodzinie.

W trakcie zajęć przedszkola dla psów budujemy solidny fundament do relacji między psem a właścicielem, oduczamy złych nawyków, wdrażamy elementy posłuszeństwa kształtujące Twojego psa.

Zajęcia psiego predszkola są do osób które dopiero zaczynają przygodę z rozwojem swojego pieska bez względu na wiek czworonoga. Zajęcia składają się z dwóch wyjść i przerwy. Na zajęciach max 10 psów. Czas trwania 45-60 minut.

Przedszkole dla psów Łódź – w dogfabric.pl

Twój pies nauczy się:

  • Reagowania na swoje imię.
  • Chodzenia na luźnej smyczy.
  • Wychowawczej zabawy z przewodnikiem i zabawkami.
  • Wspólnie rozwiążemy indywidualne problemy twojego psa, np: gryzienie kapci, ujadanie, podgryzanie, ciągnięcie na smyczy, gryzienie niechcianych przedmiotów na spacerach itp.
  • Grzecznego zachowywania w domu i na spacerach, tolerowania innych psów i ludzi.
  • Podstawowych komend ułatwiających życie Twoje i Twojego psa, takich jak: do mnie, siad, waruj, zostań.

NASZ AKTUALNY KALENDARZ SZKOLEŃ i zapisy na poszczególne kursy znajdziesz TUTAJ